Wyjazd zarchiwizowany - sprawdź aktualne wyjazdy.
już od 899.00
Informacje podstawowe
Od 10.06.2017 do 17.06.2017
Miejscówka
Dla kogo
Dorośli
Wolne miejsca
30

Zarezerwuj teraz

Opis wyjazdu

STARWAKE CABLE PARK RAVENNA
Zwariowana ekipa EHschool zaprasza na rozpoczęcie sezonu letniego w goracych Włoszech. To idealny wyjazd i idealne miejsce zarówno dla osób chcacych podnieść swoje umiejętności Wakeboardowe, jak również dla osób pragnących wypocząć oraz zwiedzić największe atrakcje w północnych Włoszech.
Na dzień 25.05 są sprzedane wszystkie apartmenty, Jeśli chchesz się zapisać, a zabrakło dla Ciebie miejsca to prosimy o kontakt telefoniczny (537406602), działa lista rezerwowa, jeśli uzbierają się minimum 3 osoby to dobierzemy jeszcze jeden dodatkowy apartament..
 

Starwake Park Cable w Rawennie to kompleks obejmuący dwa jeziora, które są idealnie przystosowane do uprawiania wakeboardingu, wyposażone w system Sesitec i Full Size Kabel z Unit Structures. Na terenie Parku goście mogą także korzystać z udogodnień i atrakcji dodatkowcyh takich jak: tenis, boiska do siatkówki plażowej, korty tenisowe, boiska do piłki nożnej, besen do nauki pływania oraz aquaareobiku.

MIRABILANDIA

Drugi pod względem liczby odwiedzających park we Włoszech, zlokalizowany na adriatyckim wybrzeżu, w Ravennie - bardzo blisko popularnego kurortu Rimini.Na terenie parku znajdziemy 7 obszarów tematycznych, około 40 atrakcji, a także restauracje i bary. Obok parku zajduje się Mirabilandia Beach - aquapark o tematyce karaibskiej, w którym do dyspozycji odwiedzających są baseny, zjeżdżalnie i plaże. Mapa Obiektu

ZOO SAFARI RAWENNA

Park dzikich zwierząt, który pozwala na spotkanie ponad 450 zwierząt z 40 różnych gatunków, które można zobaczyć z bliska bez barier.
Istnieją trzy sposoby, aby odwiedzić Safari Ravenna: klasyczne Safari -jazdy własnym samochodem, Safari Tour - samochódem elektrycznym; edukacyjnego- Wycieczka pociągiem Safari. Dzięki naszym doświadczonym przewodnikom będziesz miał szansę poznać tajemnice przyrody, dotknąć gatunków najbardziej posłusznych i bezpośrednio je nakarmić.Na terenie 35 hektarów będziesz mógł spotkać lwy, tygrysy, hipopotama, żyrafy, zebry, bawoły, wielbłądy, strusie, lamy, antylopy i wiele innych gatunków. Każde zwierzę jest dzikie i swobodnie wędruje przez szerokie przestrzenie parku Mapa Obektu

 SPA – TERME DI PUNTA MARINA

SPA które wykorzystuje dobroczynne działanie wód termalnych. Podczas pobytu w tym wyjątkowym miejscu istnieje możliwość konsultacji z lekarzem oraz zastosowania wyjątkowych produktów kosmetycznych;bez parabenów. W ośrodku można skorzystać z Sauny fińskiej oraz masaży wykwalifikowanego personelu, które w połączeniu ze zdrowotnymi właściwościami wody termalnej pozwalają na wpaniałą regeneracje ciała i umysłu.

 

 INNE SPORTY WODNE 

Ravenna - to idealne miejsce dla miłośników Surfingu, Kiteserfingu oraz Windserfingu, wybrzeża północnych plaż oferują wspaniałe warunki dla miłośników wszelkich sportów wodnych. W niedalekiej odległosci od naszych apartamentów, przy plaży zlokalizowany jest Adratico Wind Club, który oferuje wypożyczanie sprzętu do windsurfingu, kitesurfingu, żeglarstwa, oraz katamaranów.

 

Program

09.06.2017 (piątek) - wyjazd z Polski

10.06.2017 (sobota) - zakwaterowanie w apartamentach od godziny 16.00

11.06- 16.06.2017 (niedziela - piątek) - 6 dni wakeboardowego szaleństwa oraz dodatkowe atrakcje fakultatywne (mirabilandia, zoo safari, spa -termy)

17.06.2017(sobota) - po śniadaniu wykwaterowanie i powrót do Polski.

 

Dodatkowo w programie:

*imprezy w klimacie Beach Party

*gry zabawy, konkursy

* wspólne imprezy na mieście

Zakwaterowanie

RESIDENCE SOLARIA Kompleks apartamentów znajdujących się w miejscowości Lido Adriano, usytuowane około 100 od morza z parkingiem samochodowym. Apartamenty dysponują klimatyzacją, ogrzewaniem oraz oryginalnym, niedawno odnowionym umeblowaniem.Lido Adriano jest miejscowością przylegającą do Morza Adriatyckiego, spokojną i relaksującą dla spędzenia tutaj Twoich słonecznych wakacji, pełnych życia z wszystkimi usługami spełniającymi warunki wygodnego i zadawalającego pobytu. Lido Adriano położone jest w niedużej odległości od Rawenny, pierwszoplanowego centrum kulturalnego oraz od nadmorskich centrów turystycznych Romanii, takich jak Marina di Rawenna i Milano Marittima.W odległości kilku kilometrów znajduje się Mirabilandia, największy we Włoszech Park rozrywkowy oraz inne miejsca odpoczynkowe, odpowiednie dla spędzania wolnego czasu w gronie rodzinnym i dla młodzieży. Dla wakacji poświęconych poprawieniu zdrowia i dobrego samopoczucia służy leżąca w pobliżu Punta Marina Terme, która gwarantujezakwaterowanie chcącym korzystać z usług znanego centrum termalnego.

RESIDENCE SOLARIA

Viale Vittorio Alfieri, 10, 48122 Lido Adriano RA

Wyżywienie

We własnym zakresie

Szkolenia

Szkolenia prowadzone w: STARWAKE CABLE PARK RAVENNA

Na miejscu będzie możliwość nauki i doskonalenia jazdy na wakeboardzie,oraz nauki elementów freestylowych pod czujnym okiem ekipy z EH. Jeżeli ktoś nie posiada własnego sprzętu będzie możliwość skorzystania ze sprzętu szkółkowego niezbędnego do jazdy: deskę wraz z butami, kask i kamizelkę ochronną. Dodatkowo będzie możliwość testowania desek wakeboardowych renomowanych firm wake dzięki współpracy z  x-treme.shop.pl Szkolenia wakeboardowe odbywają się codziennie przez 6 dni, od 12 do 16.Po takim czasie każdy z Was wróci z nową zajawką i umiejętnościami, które zapewnią wam bezpieczną jazdę i dobrą zabawę na wodzie.

SZKOLENIE W CENIE WYJAZDU
6 dniowe szkolenie grupowe, 4 godziny dziennie, foto i video coaching- każdy z kursantów indywidualnie rozwija swoje umiejętności pod okiem instruktora. Możliwość korzystania ze sprzętu testowego.
Cennik karnetu:
6 dni - 120euro 

Wypożyczenie sprzętu 

Sprzęt wakeboardowy (deska, wiązania, buty, kask) 200pln płatne gotówką na miejscu
W zakładce KADRA więcej informacji o instruktorach.

Transport

Proponujemy dojazd własnym transportem, dzięki temu podczas podróży będziesz mógł zwiedzić wiele malowniczych miejsc.

Trasa Katowice - Rawenna to 1100km podczas, których proponujemy odwiedzić Wiedeń oraz Wenecję.

Możliwość zorganizowania transportu BUSEM z Katowic + 300pln (prosimy zaznaczyć w formularzu rejestracjyjnym chęc transportu z nami)

Świadczenia

Na dzień 25.05 są sprzedane wszystkie apartmenty, Jeśli chchesz się zapisać, a zabrakło dla Ciebie miejsca to prosimy o kontakt telefoniczny (537406602), działa lista rezerwowa, jeśli uzbierają się minimum 3 osoby to dobierzemy jeszcze jeden dodatkowy apartament.

Cena regularna 899pln

Cena zawiera:

* 7 noclegów w apartamentach 4osobowych - Szczegóły w zakładce ZAKWATEROWANIE
* Szkolenie Wakebordowe - Szczegóły w zakładce SZKOLENIA
* Opieka pilota i koordynatora na miejscu 
* Imprezy w klimacie BEACH PARTY 
* Gry, zabawy, konkursy i wspólne imprezy na mieście 
* Warsztaty freestylowe w Wake Parku 
* Foto i Videorelacja

Cena nie zawiera:

obowiązkowo doliczane do umowy:
* ubezpieczenie do wyboru:
* KL i NNW 40pln lub wakeboardowe 70 - Szczegóły w zakładce UBEZPIECZENIE
* Składki Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego 10pln  (wg. Ustawy z dnia 22.07.2016)

obowiązkowo płatne gotówką na miejscu:

  taksa klimatyczna 10 euro/os
opcjonalnie:
* Transportu BUSEM z Katowic 300pln
* Sprzętu Wakeboardowego (deska, wiązania, buty, kask) 200pln got. na miejscu    
* Karentu wakeboardowego 120euro (6 dniowy karnet - płatny na miejscu gotówką)
* Wyżywienia - (Szczegóły w zakładce WYŻYWIENIE)

ATRAKCJE DODATKOWE – WYCIECZKI FAKULTATYWNE – (płatne na miejscu)
*Mirabilandia - ok 36euro cennik
*Zoo Safari - ok 25euro cennik
*Spa - cennik

Zniżki / dopłaty:
Dla stałych klientów:
50 pln - posiadacze Homies Card 
Dla nowych klientów:
50 pln - po wpisaniu w formularz rezerwacji zniżkowego kodu od Ambasadora
50 pln - po zapisaniu się do NEWSLETTERA
Zniżki dla stałych i nowych klientów nie obowiązują podczas cen first minute i last minute oraz zniżki nie sumują się.

O REZERWACJI MIEJSC DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.

Podane ceny obowiązują przy rezerwacji i terminowej wpłacie zaliczki.

*** Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66§ 1 Kodeksu Cywilnego

Ubezpieczenie

Przd rezerwacją imprezy należy zapoznać się z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczeń w dziale DOKUMENTY

Ubezpieczenie obowiązkowe doliczane do umowy do wyboru:

- TU EUROPA  w zakresie: Koszty leczenia, ratownictwa i transportu 15000 euro, NNW trwały uszczerbek na zdrowiu 5000 euro, śmierć 3000 euro, Bagaż Podróżny 300 euro  Całodobowe centrum alarmowe 0048 225689828, nr polisy TWEZ/10/2014 - 40pln

*Ubezpieczenie wakeboardowe na 8 dni:

- ubezpieczenie Hestia Podróże pakiet rozszerzony:  w zakresie Koszty leczenia (KL), asistance i koszty ratownictwa (KR) 200 000 pln, następstw    nieszczęśliwych wypadków (NNW) 20 000 pln, odpowiedzialność cywilna (OC) 200 000 pln, Bagaż 2000 pln + rozszerzenie o pakiet SPORT:(sporty rekreacyjne  i ryzykowne: wakeboard, narty wodne ) 70pln 

Całodobowe centrum alarmowe 0048 585507012 , nr polisy: 903011775110

Dodatkowo możliwość wykupienia:

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji w TU Europa - do wyboru podczas procesu rezerwacji

KR100% - 2,79% od ceny z imprezy

KR100%plus - 4,5% od ceny z imprezy

KR100%max - 6,5% od ceny z imprezy

Czym różnią się warianty?

Ubezpieczenie od Kosztów Rezygnacji jest wystawiane na podstawie oddzielnej polisy ubezpieczeniowej.

Po zaznaczeniu w formularzu zgłoszeniowym chęci wykupienia polisy od rezygnacji dostaniesz od Nas maila ze szczegółową informacją na temat wariantów. Polisę taką można wystawić do 7 dni od rezerwacji (jeśli do wyjazdu zostało więcej niż 30 dni) lub do 3 dni od rezerwacji (jaśli do wyjazdu zostało mniej niż 30 dni)

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________ 

Każdy uczestnik wyjazdów zagranicznych powinien posiadać ważną kartę EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego) - pobierz wniosek (karta EKUZ wydawana jest bezpłatnie).
Oczywiście my ubezpieczamy w cenie wyjazdu od KL i NNW, ale z Kartą EKUZ jest prościej cokolwiek załatwiać w placówkach medycznych za granicą i zawsze bezgotówkowo.