tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Kitesurfing to sport dla wszystkich, którzy są otwarci na nowe wyzwania i uwielbiają wodne sporty ekstremalne. Wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił w nowej dyscyplinie, zapraszamy do udziału w kursie kitesurfingu, prowadzonym przez naszą mobilną szkołę, która działalność zaczęła już w 2004 roku. Dzięki temu, że jesteśmy mobilną szkołą, mamy możliwość dobrania miejscówki pod kątem najlepszych warunków pogodowych. Szkolenia mobilne odbywają się na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Podczas każdego szkolenia kitesurfingowego kładziemy duży nacisk na indywidualne podejście do kursantów. Wieloletnie doświadczenie w nauczaniu powoduje, że nasi instruktorzy szybko nawiązują świetny kontakt z kursantami, a Ci chętnie wracają do naszej szkoły po więcej lekcji kitesurfingu.

Organizacja obozów i szkoleń podczas wyjazdów:

Czym jest kitesurfing?

Kitesurfing należy do grupy wodnych sportów ekstremalnych. Moda na kitesurfing przybyła do Polski zza oceanu, ale niemal od razu zyskała stale rosnącą grupą sympatyków i naśladowców - zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet. Uprawianie kitesurfingu jest niezwykle przyjemne, a do tego nie wymaga wiele siły -raczej techniki i finezji. Jeśli chciałbyś zapoznać się z podstawami kite`owej zajawki i mieć pewność, że odbędzie się to w bezpieczny sposób, zgłoś się do nas!

Na czym polegają szkolenia kitesurfingowe?

Prowadzimy kursy kitesurfingu dla uczestników na każdym poziomie zaawansowania. Nauczymy Cię pływać na desce, a  jeśli jesteś bardziej zaawansowanym zawodnikiem, będziesz mógł wykonać swoje pierwsze kontrolowane skoki pod okiem doświadczonego instruktora. Do naszych szkoleń kitesurfingowych wdrażamy również ćwiczenia na takich przyrządach jak trampolina, gyroboard i trickboard, które poprawiają równowagę i wspierają umiejętności niezbędne podczas pływania na desce kitesurfingowej.

Szkolenia kitesurfingowe organizujemy zarówno w formie kursów dla kilku osób, jak i obozów kitesurfingowych dla zorganizowanych grup. Szkolenie kitesurfingowe może być świetnym pomysłem na aktywne spędzenie urlopu lub urozmaicenie wyjazdu integracyjnego dla firmy.

Jak przebiega organizacja obozu kitesurfingowego?

Kurs kitesurfingu prowadzimy w terminach uzależnionych od czasu, jakim dysponujesz oraz warunków pogodowych (głównie wiatru). W praktyce pełen kurs (opcja całościowa - 4 części) trwa przez 3 wietrzne dni. Rozliczenia odbywają się po każdej zakończonej części kursu, więc uczestnicy płacą tylko za elementy zrealizowane. W przypadku braku wietrznej pogody w naszej szkole oferujemy naukę wakeboardu lub innych, podobnych sportów.

Każdy z kursantów otrzyma podczas kursu kitesurfingowego sprzęt niezbędny do wzięcia udziału w szkoleniu:

 • kamizelkę asekuracyjną
 • kask
 • trapez
 • kite (latawiec)
 • deskę

Polecamy, aby każdy uczestnik obozu posiadał piankę neoprenową we własnym zakresie.

Szkolenie kitesurfingowe obejmuje:

 • część 1 - teoria (zasady bezpieczeństwa) zapoznanie się ze sprzętem, pilotowanie małego latawca, ćwiczenia doskonalące na brzegu - czas trwania ok 2h (300 zł)
 • część 2 - rozkładanie sprzętu, pogłębiona teoria, sterowanie dużym latawcem, prawo drogi na wodzie, ćwiczenia body drag, self rescue - czas trwania ok 4h (400 zł)
 • część 3 - zaawansowana teoria, pierwsze ślizgi na desce, pierwsze próby zwrotów - czas trwania ok 4h (400 zł)
 • część 4 - doskonalenie pływania na halsie, nauka zwrotów, pierwszy skok - czas trwania ok 3h (300 zł)

Ceny kursów w pakiecie:

 • 4 części ( pełna opcja ok 13 h ) - 1200 zł w grupach 2/3 osobowych
 • 3 części (ok 10 h) - 1000 zł

Końcowym elementem kursu są pierwsze, samodzielnie przepłynięte metry na desce (w obu kierunkach), samodzielna kontrola nad latawcem oraz pierwsze, kontrolowane skoki.

 

Obozy kitesurfingowe

Obozy kitesurfingowe to idealna sposobność, aby w atrakcyjnej formie zadbać o kondycję fizyczną, dotlenić organizm i wzmocnić siłę mięśni. Kitesurfing jest sposobem na podniesienie wydolności organizmu, a także rozwija koordynację ruchową. Regularne treningi na naszych obozach kitesurfingowych oraz obozach wakeboardowych dostarczą Ci sporej dawki endorfin. Aktywnie spędzony urlop w towarzystwie deski kite i grupy osób zaangażowanych w rozwijanie umiejętności kitesurfingowych to gwarancja fantastycznych wspomnień i dobrego samopoczucia.

 

Obozy kitesurfingowe za granicą

Organizujemy również obozy kitesurfingowe za granicą. Proponujemy doskonałą miejscówkę dla kitesurferów w zatoce Soma Bay w słonecznym Egipcie. Znajdziesz tu idealne warunki do uprawiania kitesurfingu. Zachwycą Cię tu płytkie, bezpieczne laguny, czysta, ciepła woda i rajskie widoki. W tak doskonałym otoczeniu zaczerpniesz relaksu i zgromadzisz potrzebną energię. Treningi kitesurfingowe dostarczą Ci wspaniałych przeżyć i niezapomnianych wrażeń.

 

Co daje kurs kitesurfingu?

Kurs kitesurfingu to szansa na zdobycie nieprzeciętnych umiejętności, a także na przeżycie niesamowitej przygody. Udział w kursie kitesurfingowym jest szansą na oderwanie się od codziennej rutyny. Zajęcia na kursie kitesurfingowym to dla uczestników niezwykle emocjonujący czas, który stwarza sposobność, aby sprawdzić się w nowej roli i odkryć nieznane dotąd emocje. Dołożymy wszelkich starań, aby udział w kursie kitesurfingowym był dla Ciebie źródłem wyjątkowych wspomnień!

Najnowsze