tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Miała się od kogo uczyć bo jej starsi koledzy i koleżanki radzili sobie świetnie, nie tylko na stoku ale i w snow parku. Codzienne szkolenia, gry, zabawy na stoku powodowały, że progres wśród naszych kursantów był widoczny z dnia na dzień. 

Oprócz codziennej jazdy, odbywały się zajęcia równoważne, pokazy filmów szkoleniowych, wykłady i animacje wieczorne zarówno dla dzieciaków jak i dorosłej części campu. 

Jak zawsze działało centrum testowe: Burton snowboards, Head ski, Endevor, StepChild, Go Pro. Oczywiście nie można było zapomnieć o rozrywkowej stronie Livigno, które słynie z wesołych apresski czy imprez klubowych, na które wybraliśmy się z naszymi ziomalami.

Dzień za dniem mijał szybko, na koniec campu odbyły się egzaminy na stopnie SITS oraz zawody w kilku konkurencjach jak: Ollie Contest, Jib Jam, zjazd na krechę czy Big Air.

Gratulujemy wygranym i dziękujemy za świetną sportową atmosferę nie tylko podczas zawodów ale całego campu. Teraz nie pozostało nic innego jak zaprosić Was na letnie przygody z EHschool.

  Wspólna praca nad zdjęciami Ackera i Matysa dała nam taką zajawkową galerię, a fotki do pobrania znajdziecie w fotoalbumie

 Piona dla Wszystkich za dobrą zabawę !!!


26-04-2016 EHschool