tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

 

  Trzy dni pełne atrakcji, szkolenie na każdym poziomie, wideo coaching i fotosesje to tylko niektóre atrakcje jakie były w programie podczas pobytu. Do tego testy sprzętu renomowanych firm od Xtreme shop i wakeshop.pl dwóch najlepszych sklepów wakeboardowych.

  Sam ośrodek oprócz wake parku dysponuje boiskami sportowymi, basenem, sauną, siłownią, z czego też można było korzystać w wolnej chwili. Dla relaksu można było sobie zrobić wycieczkę na kajakach czy rowerkach wodnych, więc nudy nie było. Wieczorami grilujemy i gramy w różnego rodzaju gry towarzyskie, karciane, a Ci co mają jeszcze siły doskonalą równowagę na trickboardach. Rano dla lepszego samopoczucia robimy wspólny rozruch tak aby po śniadaniu udać się na sesje treningowe na wodzie.

  Dziekujemy wszystkim za te wspólnie spędzone chwile, zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z I edycji i II edycji, a wszytskie fotki do pobrania znajdziecie w foto albumie I i II. Do zobaczenia na kolejnych edycjach wake`owych weekendów lub na wake campach w sezonie 2018. 

 


24-10-2017 EHschool