tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Cały tydzien od samego rana po wspólnych rozgrzewkach doskonaliliśmy umiejętności na wodzie i uczyli się nowych trików freestylowych.

Każdy mógł do woli testować desiwa od wakeshop.pl renomowanych firma jak Hyperlite, Ronix, Liquid Force, a do tego przejazdy były nagrywane kamerami GoPro. Przejazdy i triki analizowane były wieczorami kiedy był czas na wspólny relaks.W wolnej chwili ziomeczki doskonalili równowagę na trickboardach i skakali na trampolinie.

Oczywiście nie mogło zabraknąć innych atrakcji, które daje nam rajska wyspa. W ciągu dnia nie brakowało zabaw podczas pool party czy zwiedzania zakątków Novalji.

Po kolacji nie brakowało gier i zabaw oraz rozgrywek w poksa na wielką kasę. Wieczorami pochłaniało nas życie nocne i imprezy klubowe. Kilka z nich na pewno przejdzie do historii i będą opowiadane na kolejnych edycjach Campu...ale o tym dowiecie się wybierając się z EH na kolejne szalone wakacje.

Na koniec campu odbyły się zawody w kategori męskiej i damskiej, jak zawsze była sportowa rywalizacja, a na wodzie posypało się kilka dobrych trików. Nagrody od naszych partnerów Andegrand, True Kings, powędrowały w ręce wygranych.

Piona dla wszystkich za wspólnie spędzone chwile i do zobaczenia na kolejnych niezapomnianych wakacjach latem lub zimą. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii, a zdjęcia do pobrania są w fotoalbumie. Odpal zajawkowe wideo z Campu !!!

Aloha :)


17-09-2015 EHschool