tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Ta nasza plaża była na tyle szeroka, że rozkładaliśmy boisko do siatkówki i badmintona, co na zatłoczonych polskich plażach jest rzadkością. Ciepła woda jak na Bałtyk pozwalała na długie kąpiele i tak nam mijał czas podczas plażowania. Popołudniami udawaliśmy się na kompleks sportowy położony 50 metrów od naszegopensjonatu „Słoneczko” gdzie mogliśmy do woli korzystać z boiska do piłki nożnej, koszykówki, kortów tenisowych i skateparku.

Relacja z obozu „Na zajawie Rewal Camp”Gdy zdarzyły się dni z kapryśna pogodą imprezy sportowe przenosił się na halę widowiskowo-sportową, gdzie odbywały się rozgrywki w streetball, piłkę nożną, olimpiada sportowa czy zajęcia z tańca hip-hop. Uczestnicy w każdej wolnej chwili doskonalili równowagę i triki na trickboardach i gyroboardzie. W skateparku mogli testować deskorolki i rolki K2, a podczas zajęć z tenisa ziemnego testowali rakiety Head`a. Podczas szkoleń skimboardowych korzystali z desek Skimbeam. Dzień za dniem mijał, a ekipa bawiła się w najlepsze. Nie zabrakło również wycieczki do Kołobrzegu, gdzie po kilku intensywnych dniach każdy się zrelaksował w lokalnym Aquaparku. W Międzywodziu korzystaliśmy z katamaranów wycieczkowych i podziwiając piękne okoliczności przyrody zalewu kamieńskiego udaliśmy

Relacja z obozu „Na zajawie Rewal Camp” się na wycieczkę do Kamienia Pomorskiego. Nie mogło zabraknąć extremalnych przeżyć i pośmigaliśmy za motorówka na pompowanej kanapie. Odbyło się również wiele konkursów i zawody, gratulujemy wszystkim którzy zwyciężyli jak i tym którzy podjęli rywalizację, a fundatorami nagród byli: EHschool, Akademia Sportu, Andegrand, APO. Dzięki fantastycznej pogodzie i braku nudy czas mijał szybko i w niedzielę wróciliśmy do domu. Zapraszamy na kolejne letnie Campy z EHschool. Sprawdź fotki z wyjazdu w naszej galerii.

GALERIA - zdjęcia

GOOGLE PICASA - więcej zdjęć


07-08-2013 EHschool