tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Pomimo tego, że znaczna część wyciągów w La Plagne była nieczynna stoki, które działały były dobrze przygotowane i dostarczały wiele frajdy wszystkim uczestnikom naszego wyjazdu! Codziennie o 9 rano przed naszym hotelem znajdującym się obok stoku zaczynaliśmy dzień od rozgrzewki, którą prowadziła nasza ziomalka z Fitness Academy Edytka. Podczas rozgrzewki, każdy nabierał pozytywnej energii i był gotów by bezpiecznie spędzić dzień na desce czy nartach.

Następnie grupy szkoleniowe spotykały się z instruktorami i wyruszały na stoki by doskonalić swoją jazdę. Codziennie o 12.30 wszyscy spotykali się na wspólnym lunchu w Monica’s Pub, który znajdował się praktycznie w naszym hotelu gdzie prze miła obsługa serwowała pyszne jedzenie w bardzo - jak na Francję - przystępnych cenach. Po lunchu, każdy wracał na stok po kolejną dawkę białego szaleństwa.

 W 3 dzień wyjazdu spadło około 30cm świeżego śniegu więc warunki na trasach jak i poza nimi znacznie się poprawiły. Amatorzy freeride’u w końcu mogli zaliczyć jakieś linie.

Co wieczór każdy mógł wypożyczyć sprzęt na testy w który, hojnie zaopatrzyli nas nasi partnerzy: Burton, Capita, Union, Head, Go Pro. Oczywiście nie brakowało wykładów, pokazów filmów i videocoachingu.
  Na wyjeździe odbyły się dwie imprezy tematyczne „Lata 80” oraz „Jamaica Party”, jak zwykle nasi „wyjazdowicze” nie zawiedli i przygotowali świetne przebrania, w których bawili się do późnych godzin nocnych, a niektórzy do białego rana. Trzeba zaznaczyć, że grupa mocno się zintegrowała co przełożyło się na mistrzowski klimat! O oprawę muzyczną imprez zadbał DJ Pleasure .

Oprócz imprez tematycznych wszyscy mogli bawić się na apresski podczas, którego odbyło się wiele konkursów m.in. turniej siatkówki śniegowej, alko-sztafeta czy Beer bong. Wszystkie te konkurencje dostarczyły wiele emocji zarówno uczestnikom jak i obserwatorom! Rekordowa ilość prawie 40 uczestników zapisało się na turniej pokera, co spowodowało że niezła kwota znalazła się w puli dla wygranych :)

W ostatni dzień wyjazdu zorganizowane zostały zawody „What is your limit?” oraz Ollie Contest. Zawody przebiegały w bardzo pozytywnej atmosferze, wszyscy kibicowali wszystkim, a zwyciężyli najlepsi. Cenne nagrody ufundowały ekipy : Paź Polski, Burton, Head, Cahlo, The Truekings, Andegrand, Kondito Caps zapraszamy do odwiedzenia stron i sklepów naszych zimków.

Dziękujemy wszystkim za kolejny udany wyjazd i za klimat jaki stworzyliści! La Plagne dało radę i na pewno w przyszłości tam wrócimy! Teraz zapraszamy do obszernej galerii z wyjazdu, a zdjęcia do pobrania znajduja sie w foto albumie.


04-01-2015 EHschool