tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Przypominamy, że:

CENA ZAWIERA zakwaterowanie, wyżywienie, transport, ubezpieczenie, opiekę kadry,

PROGRAM SPORTOWY w cenie wyjazdu:

program (Szkolenie z zakresu pierwszej części kursu kitesurfingowego, szkolenie skimboardowe, windsurfing, wieczorne animacje, gry, zabawy sportowe z nagrodami), sprzęt sportowy.

PROGRAM TURYSTYCZNY w cenie wyjazdu: 1. wycieczka do stolicy Korsyki – AJACCIO

2. wyjazd do PORTICCIO

3. wyjazd na „SREBRNĄ PLAŻĘ”

CENA NIE ZAWIERA Wycieczek fakultatywnych, oraz pozostałych części szkolenia kitesurfingowego, każda kolejna część kursu kosztuje 200zł, program będzie realizowany w zależności od warunków wiatrowych, w cenie szkolenia jest zawarty niezbędny sprzęt do uprawiania kita (kamizelka, kask, latawiec, deska, trapez) Każdy uczestnik szkolenia powinien posiadać buty kitesurfingowe lub windsurfingowe, koszulkę na wodę oraz szorty. Szkolenie odbywa się w grupach 3-6 osobowych.

Kitesurfing: realizacja programu IKO

1 cześć ( Zasady bezpieczeństwa oraz opanowanie małego latawca treningowego) w CENIE WYJAZDU

2 część ( Zapoznanie się ze sprzętem do kitesurfingu, ćw. Z latawcem w wodzie, body dragi, self rescue ) 200 pln

3 część ( Prawo drogi, ćw. Z deska na lądzie, nauka startów z deską ) 200 pln

4 część ( Doskonalenie pływania w halsie, nauka zwrotów oraz pierwszy skok ) 200 pln

Kolejne części szkolenia będą realizowane w zależności od warunków wiatrowych i ilości zrealizowanych przez każdego części szkolenia – do rozliczenia na miejscu

WYCIECZKI FAKULTATYWNE – dla chętnych. wycieczka do PORTO i uniklnego REZERWATU SKAŁ LES CALANCHES – czerwone, pomarańczowe, szare urwiska i iglice to kolejny przykład niezwykłej i dzikiej przyrody Korsyki, miejsce z którego można podziwiać najwyższy szczyt Korsyki Monte Cinto. Cena: ok. 25€. • wycieczka do BONIFACIO, port-forteca założony w 833 roku, gdzie na pionowych skałach cypla usadowiły się wielopiętrowe domy. Kręte uliczki przypominają atmosferę średniowiecza. Jedyna okazja żeby zobaczyć legendarne schody Króla Aragonii. W pogodne dni widać oddaloną o 12 km Sardynię. Cena: ok. 25€. Proponujemy również rejs statkiem (ok. 12€).

WYJAZD w poniedziałek 23.07 w godzinach:

5.30 Łódź (Dw. Łódź Kaliska) - ZMIANA - godzina 4.00 !!!!!

8.00 Kraków (ul. Reymonta – parking, stadion Wisły)

9.30 Katowice (Mickiewicza 23-27 - Parking)

10.30 Bielsko-Biała (przy trasie 81 – Bohaterów Monte Cassino)

Proszę być 15 min przed planowaną godziną wyjazdu.

Telefon kontaktowy do pilota/kierownika wyjazdu - Anna Ackermann 509 338 388

Autokar: Limit bagażu głównego 20 kg, bagażu podręcznego 5 kg. ( osoby, które jadą, ale się nie szkolą – proszę o zabranie swojego sprzętu kitesurfingowego, sprzęt, który posada szkoła EH jest przeznaczony tylko dla kursantów ) W przypadku posiadania bagażu ponadlimitowego, organizator ma prawo odmówić zabrania go na pokład lub pobrać opłatę w wysokości 25 zł/kg nadbagażu.

PROSIMY O DOKŁADNE I TRWAŁE OZNAKOWANIE BAGAŻU !!!

Zwracamy się z prośbą o ograniczenie wyposażenia dzieci w wartościowy sprzęt (telefony komórkowe, aparaty fotograficzny, odtwarzacze Mp3,kamery itp.)

Przypominamy:

Uczestnik musi posiadać własny śpiwór i jasiek, prześcieradło, na miejscu każdy dostaje zestaw naczyń i sztućców, o które należy dbać podczas pobytu.

Proszę zabrać ze sobą ważny paszport / dowód osobisty / legitymację szkolną, latarkę, dobry krem z filtrem przeciwsłonecznym, preparat na komary, nakrycie głowy, polecamy buty do wody, buty sportowe – będą rozgrywki sportowe.

W czasie turnusu będziemy organizować „Hawaii Party” .. na Korsyce ;) , można zabrać ze sobą przebrania w tym klimacie.

Osoby, które jeszcze nie wysłały umowy-zgłoszenia – bardzo proszę o wysłanie skanu jak najszybciej. Osoby niepełnoletnie - uczniowie – proszę pamiętać o wzięciu ze sobą kart obozowych !!!

To już wszystkie niezbędne informacje

PS. Pogoda na Korsyce - kliknij Korsyka - wyjazd już w poniedziałek !!!


17-07-2012 EHschool