tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Podczas tego wyjazdu oczywiście oprócz wieczornych atrakcji i koncertów całe dnie spędzamy w Wake Parku doskonaląc umiejętności naszych ziomali.

Dzięki współpracy z Wakeshop ekipa zawsze ma możliwość testowania najnowszych desek takich firm jak: Hyperlite, Liquid Force czy Ronix. W wolnej chwili każdy doskonalił równowagę na trickboardach tak aby umiejętności na wodzie były jeszcze lepsze. 

Fresh Island 2016 w obiektywie MatiegoFresh Island 2016 w obiektywie Matiego

 Z każdym dniem umiejętności szły w górę, a czując się pewniej na wodzie triki były coraz lepsze.  

W ostatni dzień plany na zawody pokrzyżował nam huragan Bora, który pokazał, że żywioł zawsze będzie miał nad nami przewagę i trzeba respektować prawa natury. Mimo to nagrody naszych partnerów trafiły w ręce najbardziej zasłużonych.

Fresh Island 2016 w obiektywie MatiegoFresh Island 2016 w obiektywie Matiego

  Wyspa przez dwa dni była odcięta od świata, a widok wzburzonej zatoki robił ogromne wrażenie. Po tygodniu dobrej zabawy nie tylko na wodzie wróciliśmy szczęśliwi do domu. Już teraz planujemy kolejną edycję Fresha w dniach 8 - 15.07.2017. Zapamiętajcie tą date i planujcie wakacje bo jak zawsze będzie się działo !!!

Fresh Island 2016 w obiektywie MatiegoFresh Island 2016 w obiektywie Matiego

  Dziekujemy naszym partnerom Wakeshop.pl, selectshop.pl, The True Kings, Wake Zone Stawiki, GoPro, Neon oraz Xtreme Sport Shop za wsparcie i gadżety oraz naszym Extreme Homies za najlepsze wspomnienia.

Wybraną galerię zdjęć znajdziesz tutaj, a wszystkie fotki autorstawa Matiego do pobrania w albumie.

Teraz nie pozostało nic innego jak czekać na produkcję filmową "Pag Parano" :) 


21-07-2016 EHschool