tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Laax to szwajcarska miejscowość i jeden z trzech głównych ośrodków w kantonie Gryzonia, w dystrykcie Surselva, w Alpach Glarneńskich. Największa zaletą są doskonałe warunki śniegowe. To prawdziwe zagłębie sportów zimowych. Laax jest popularną bazą snowboardową i narciarską oraz ośrodkiem sportowym - to miejsce ogromnych możliwości.

Flaga Szwajcarii

Szwajcaria

Szwajcaria to niesamowicie malowniczy kraj. W połączeniu z alpejskim pasmem górskim tworzy krainę, którą co roku odwiedzają miłośnicy snowboardu i narciarstwa z całego świata. Tutaj znajdziesz infrastrukturę na najwyższym poziomie, szybkie gondole, zamykane krzesła, puby, bary i restauracje, które tworzą niepowtarzalny klimat w czasie białego szaleństwa, jak i imprezy apresski, które na długo zostaną w Waszej pamięci.

Walory regionu

Doskonale przygotowane szerokie nartostrady, 235 km tras oraz 4 najwyższej europejskiej klasy snowparki gwarantujące niezapomniane przeżycia amatorom freestylu. LAAX to nie tylko “atrakcyjna oferta”, LAAX to bajka, którą zapamiętasz na całe życie. Nie bez powodu w 2014 roku LAAX zostało wybrane przez World Ski Awards (Oskary w kategorii stacji narciarskich) najlepszym narciarskim regionem Szwajcarii. Zimowy urlop w LAAX to także doskonała okazja na relaks.

Snowpark

LAAX to coś więcej niż zimowy kurort. LAAX to doświadczenie. Cztery snowparki, 235 kilometrów tras narciarskich, największa na świecie halfpipe, Akademia Freestyle i wiele innych - LAAX od dawna stanowi ośrodek sportów zimowych dla sportowców i fanów. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, rodzinnym czy doświadczonym profesjonalistą, każdy znajdzie coś dla siebie. Ale to nie wszystko. W końcu LAAX nie byłby LAAX, gdyby nie miał w zanadrzu czegoś nowego i nowatorskiego, by zapewnić swoim gościom najwyższy zimowy cios.

Najnowsze wyjazdy

Obecnie nie mamy żadnych nadchodzących wyjazdów do tego miejsca. Zostaw nam swój adres e-mail i wyślij zapytanie a my poinformujemy Cię o planowanych w przyszłości wyjazdach do tej miejscówki lub zaproponujemy równie fajny i alternatywny wyjazd.