tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Szwajcaria Jungfrau Top Ski Region, to przede wszystkim krajobraz  z widokiem na liczne cztero-tysięczniki, malownicze wioski, najnowocześniejsze wyciągi oraz znane ośrodki sportów zimowych jak Grindelwald lub Meiringen-Hasliberg. Z tarasu widokowego na szczycie Schilthorn roztacza się wspaniała panorama jezior Brienzersee i Thunersee z jednej strony i niepowtarzalny widok na zaśnieżony krajobraz górski ze znanymi szczytami Eiger, Mönch i Jungfrau z drugiej strony. Doskonała infrastruktura, cudowna atmosfera, piękne widoki… Jungfrau Top Ski Region to gwarancja niezapomnianego urlopu narciarskiego!

Flaga Szwajcarii

Szwajcaria

Szwajcaria to niesamowicie malowniczy kraj. W połączeniu z alpejskim pasmem górskim tworzy krainę, którą co roku odwiedzają miłośnicy snowboardu i narciarstwa z całego świata. Tutaj znajdziesz infrastrukturę na najwyższym poziomie, szybkie gondole, zamykane krzesła, puby, bary i restauracje, które tworzą niepowtarzalny klimat w czasie białego szaleństwa, jak i imprezy apresski, które na długo zostaną w Waszej pamięci.

Atrakcje regionu Jungfrau

Sanki, snowscoot, spacery na rakietach śnieżnych, proste piesze wycieczki, degustacje czekolad i serów, kolejowe wyjazdy na niebotyczne wysokości. Położony na południe od Berna i Lucerny region jest idealnie przygotowany na turystę, który na nartach jeździć nie umie i niespecjalnie czuje potrzebę, żeby się nauczyć. Nic dziwnego, bo położone nad jeziorami Thun i Brienzer Interlaken i nieco wyżej od niego Grindelwald przyciągają od lat mało narciarskich turystów z Azji - głównie Hindusów i Chińczyków. Dla niektórych to wręcz obowiązkowy punkt intensywnego zwiedzania Europy, na równi z wieżą Eiffla, bazyliką św. Piotra, Wenecją i Big Benem.

Najnowsze wyjazdy

Obecnie nie mamy żadnych nadchodzących wyjazdów do tego miejsca. Zostaw nam swój adres e-mail i wyślij zapytanie a my poinformujemy Cię o planowanych w przyszłości wyjazdach do tej miejscówki lub zaproponujemy równie fajny i alternatywny wyjazd.