tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

HeliSki w Rumunii? To w EHschool totalna nowość!

Heli-skiing to naprawdę wyjątkowe przeżycie: łączy w sobie magiczne uczucie oglądania górskiego świata z lotu ptaka i dreszczyk emocji płynących ze ślizgania się po puszystym śniegu po dziewiczych stokach, których być może nigdy wcześniej nie można było jeździć na nartach.

Brak miejscówek

Właśnie dlatego heliskiing stał się popularną przygodą poszukującą mocnych wrażeń, przyciągając każdego roku coraz więcej narciarzy i snowboardzistów, od początkujących po doświadczonych freeriderów.
Co powiecie na snowboard w Rumunii? My jesteśmy zdecydowanie na TAK! Rumunia staje się coraz bardziej popularnym kierunkiem zarówno dla podróżników przemierzających dzikie szlaki Karpat i odwiedzających urokliwe, oddalone od cywilizacji rumuńskie wioski, jak również dla turystów wypoczywających latem na plażach Morza Czarnego. Miłośnicy białego puchu docierają tu znudzeni popularnymi ośrodkami narciarskimi Austrii i Włoch, odkrywając narciarskie szlaki biegnące pasmami Karpat Południowych.

Informacje podstawowe:

Rumunia – państwo unitarne w południowo-wschodniej części Europy. Graniczy z Węgrami i Serbią na zachodzie, Bułgarią na południu wzdłuż Dunaju oraz Ukrainą i Mołdawią na północy. Kraj ma także dostęp do Morza Czarnego. Stolicą i największym miastem Rumunii jest Bukareszt.

* Stolica: Bukareszt
* Waluta: Lej rumuński
* Język urzędowy: rumuński
* Powierzchnia: 238 397 km²
* Liczba ludności: 19,29 miliona (dane z 2020)
* Sieć elektryczna: W Rumunii rodzaj gniazdka i wtyczek jest taki sam, jak w Polsce. Napięcie sieciowe wynosi 220V oraz 230V
* Strefa czasowa: Rumunia jest w strefie GMT+3
* Numer kierunkowy: +40
* Domena internetowa: .ro

Najnowsze wyjazdy

Obecnie nie mamy żadnych nadchodzących wyjazdów do tego miejsca. Zostaw nam swój adres e-mail i wyślij zapytanie a my poinformujemy Cię o planowanych w przyszłości wyjazdach do tej miejscówki lub zaproponujemy równie fajny i alternatywny wyjazd.