tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1
EH School - szkoła sportów ekstremalnych
29-02-2024 EHschool

W tym roku znów wracamy do Was z naszymi niezwykłymi obozami na kitesurfing i surfing! Przygotujcie się na super zabawę i efektywną naukę w jednym z najlepszych miejsc na Półwyspie Helskim, oferującym doskonałe warunki do sportów wodnych. Hel ma to do siebie, że raz odwiedzony, zostaje w pamięci na zawsze, a my z radością powracamy tam, by cieszyć się wspaniałym klimatem, przepięknymi widokami i niezapomnianymi doświadczeniami.

Profesjonalne Szkolenia

Na naszym obozie każdy ma szansę opanować podstawy kitesurfingu i surfingu w sposób, który jest bezpieczny i przyjazny dla wszystkich. Nasz zespół doświadczonych instruktorów dba o to, aby każdy uczestnik otrzymał wsparcie i odpowiednie szkolenie, krok po kroku, zaczynając od podstaw. Podczas nauki nie tylko skupiamy się na rozwoju umiejętności technicznych, ale także uczymy, jak rozpoznawać i reagować na sytuacje kryzysowe na wodzie. Każdy uczestnik zostaje przeszkolony, aby wiedzieć, co robić w przypadku niebezpieczeństwa, oraz jak prawidłowo rozpoznawać i radzić sobie z potencjalnymi zagrożeniami. Dzięki temu nasze zajęcia nie tylko dostarczają radości z nauki, ale również budują pewność siebie i umiejętności radzenia sobie w różnych warunkach na wodzie.
 

Doskonałe Warunki na Półwyspie Helskim

Jastarnia, położona na półwyspie Helskim, to idealne miejsce na taki wyjazd. Nasza baza noclegowa znajduje się na prywatnym kempingu nad samą wodą, co gwarantuje niepowtarzalny klimat i przepiękne widoki na zatokę. Półwysep Helski, z jego publicznymi spotami i idealnymi warunkami do nauki oraz samodzielnego uprawiania kitesurfingu i surfing, jest prawdziwym rajem dla miłośników wodnych sportów. Brak przeszkód na wodzie i płytka woda sięgająca nawet 1,5 km w głąb zatoki zapewniają doskonałe warunki do treningu i zabawy.Szkolenie na obszarze płytkiej wody sprawia, że nauka kitesurfingu jest bezpieczna i komfortowa. Nasze motorówki asekuracyjne zapewniają dodatkowe wsparcie nawet podczas bezwietrznych dni, kiedy to można doskonalić swoje umiejętności na wakeboardzie.

Raj Dla Miłośników Sportów Wodnych

Jastarnia przyciąga nie tylko swoimi możliwościami do uprawiania sportów wodnych, ale także unikalnym klimatem i przyjaznymi ludźmi. Po raz pierwszy odwiedzając to miejsce, trudno się z nim rozstać, a wielu z naszych uczestników wraca tu co roku, by ponownie cieszyć się wspaniałą atmosferą i możliwościami, jakie oferuje.

Niezapomniana Przygoda

Podsumowując, nasz Kite & Surf Camp to nie tylko nauka i trening, to również niezapomniana przygoda w pięknym otoczeniu, pełna emocji i pozytywnych doświadczeń. Dołącz do nas i odkryj magię sportów wodnych w jednym z najlepszych miejsc na Półwyspie Helskim!