tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1
EH School - szkoła sportów ekstremalnych
10-02-2024 EHschool

Bali, zwana również Wyspą Bogów, jest bez wątpienia jednym z najbardziej malowniczych miejsc na Ziemi. To raj dla osób aktywnych, poszukujących nie tylko wypoczynku w tropikalnym raju, ale także możliwości rozwoju fizycznego i duchowego. Dzięki swojej unikalnej kulturze, zapierającym dech w piersiach krajobrazom i idealnym warunkom do uprawiania sportów wodnych, Bali stało się idealnym kierunkiem dla miłośników surfingu, jogi i innych aktywności na świeżym powietrzu.

Surfing na Bali jest bez wątpienia jednym z powodów, dla których wielu podróżników decyduje się odwiedzić tę wyspę. Bali oferuje szeroki wachlarz miejsc do surfowania, od łagodnych fal idealnych dla początkujących, po wyzwania godne najbardziej doświadczonych surferów. Jednym z takich miejsc jest Canggu, malownicza wioska na południowym wybrzeżu Bali. 

Joga na Bali również zyskała ogromną popularność. Na naszym Campie codziennie organizujemy zajęcia jogi, które odbywają się w naszej przestronnej, pięknie urządzonej sali "shali", z której roztacza się malowniczy widok na zielone pola ryżowe. To wyjątkowa okazja do integracji ciała, umysłu i ducha w przestrzeni, która harmonijnie łączy elementy naturalnego otoczenia z komfortem i spokojem naszej sali.

Canggu stało się jednym z najbardziej pożądanych miejsc na Bali dla osób poszukujących idealnej równowagi między aktywnością a relaksem. To miejsce, gdzie tradycyjna balijska kultura spotyka się z nowoczesnym stylem życia. Canggu jest pełne urokliwych kawiarni, butików i lokalnych restauracji oferując jednocześnie doskonałe warunki do uprawiania surfingu. Bali jest często nazywane rajem surferów ze względu na idealne fale, które są dostępne przez cały rok.

Oprócz zajęć z jogi i surfingu, nasza oferta na Bali wzbogaca się o szereg innych aktywności, które sprawią, że Wasz pobyt stanie się niezapomnianym przeżyciem. Spędźcie wieczór, próbując lokalnych drinków w towarzystwie muzyki na żywo, ciesząc się atmosferą, którą oferują lokalne beach bary. Dodatkowo, organizujemy wycieczkę do serca kultury balijskiej – starożytnego miasta Ubud. To tu, wśród zielonych wzgórz, odkryjecie Tarasy ryżowe Tegalalang, które oferują niepowtarzalne widoki i są świadectwem niezwykłej harmonii pomiędzy człowiekiem a naturą.

Ale to dopiero początek! Mamy dla Was przygotowane wiele więcej aktywności. Przygotujcie się na przygodę życia, która pozwoli Wam nie tylko odkryć piękno i kulturę Bali, ale także da szansę na osobiste doświadczenia, które na długo zapadną w pamięć. Spotkajmy się tam i przekonajcie się sami, jak wiele ma do zaoferowania ta wyjątkowa wyspa.

Zapraszamy Was na wyjazd pełen niezapomnianych wrażeń i przygód. Dołączcie do nas i dajcie się porwać magii Bali, gdzie każdy dzień jest szansą na nowe odkrycia!