tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Które miesiące są najlepsze na uprawianie wakeboardingu?


Wakeboarding jest jednym z najciekawszych i najbardziej dostępnych sportów wodnych. Stanowi stosunkowo nowy koncept, który jeszcze do niedawna nie był tak znany w Polsce. Pod nazwą wakeboardingu kryje się połączenie nart wodnych, surfowania oraz snowboardu. Podczas uprawiania tego sportu stoi się na desce wakeboardowej, trzymając się linki, która z drugiej strony przymocowana jest do łodzi lub wyciągu. Dodatkowe zabezpieczenie stanowią wiązania, łączące nogi z deską.

24-03-2022 EHschool

Kitesurfing w Egipcie. Miasteczko El Gouna zaprasza


El Gouna, w naszym języku znane również jako Al Dżuna jest prywatnym kurortem, który powstał na wzór Wenecji. Został stworzony przez egipskiego miliardera, a jego wkład wchodzą wysepki otoczone kanałami i połączone ze sobą przy pomocy mostów. El Gouna zlokalizowana jest 25 kilometrów na północ od centrum innego wspaniałego Egipskiego miasta – Hurgardy. Ten nietuzinkowy kurort zachęca nowoczesnymi hotelami i apartamentami, a także dostępnym polem golfowym, restauracjami, kawiarniami, klubami nocnymi i innymi atrakcjami z szerokiej oferty rozrywkowej.

14-02-2022 EHschool

Szwajcarskie Verbier - doskonała miejscówka na narty dla singla


Verbier jest wymarzoną miejscówką dla osób lubiących aktywne spędzanie czasu, zwłaszcza na nartach i snowboardzie. Ten cudowny kurort, zlokalizowany w Szwajcarii określany jest mianem zimowej stolicy sportu, w której każda aktywna fizycznie osoba znajdzie coś dla siebie, niezależnie od poziomu wytrenowania. Dookoła panuje przepiękny, zimowy widok. Na terenie tego ośrodka znajduje się 92 wyciągi i aż 412 kilometrów tras, z czego większość znajduje się 1700 metrów nad poziomem morza.

17-12-2021 EHschool

Wakacje z Enduro. Gdzie się wybrać na zjazd rowerowy?


Zjazdy rowerowe są jedną z najlepszych propozycji dla fanów Enduro i ekstremalnej jazdy rowerowej. Aktywne spędzanie czasu pozwala na dostarczenie sobie sporej dawki adrenaliny oraz endorfin. Jest to świetna propozycja dla grup lubiących połączenie dobrej zabawy i mocnych wrażeń. Planując ten rodzaj aktywności fizycznej warto wybrać miejsce, w którym zjazdy rowerowe będą ciekawe i dostarczające dużo emocji.

08-12-2021 EHschool

Dlaczego wypad na narty to doskonały pomysł na integrację?


Imprezy integracyjne można spotkać nie tylko w firmach, ale również w szkołach czy na uczelniach. Tego rodzaju spotkania pozwalają na poznanie większej grupy osób, co jest niekiedy niemożliwe, jeżeli firma zatrudnia bardzo dużą liczbę osób, lub dany kierunek składa się z wielu studentów i osobnych grup. Integracje pozwalają poznać się od mniej formalnej strony, zawiązać przyjaźnie i zacieśnić wcześniej powstałe więzy.

26-11-2021 EHschool

Z nartami po Polsce. Propozycje na ferie zimowe


Ferie zimowe to idealny moment, aby nauczyć się jazdy na nartach lub podszkolić już nabyte umiejętności. Jedną z popularnych form zorganizowanego wypoczynku są „białe szkoły”, w trakcie których młodzież nie tylko ma okazję obcować z pięknem polskich gór, lecz również może rozwijać swoje umiejętności narciarskie. Sprawdź, które stacje narciarskie w Polsce są najbardziej atrakcyjne.

03-09-2021 EHschool

Trasy w Tignes - raj dla miłośników jednośladów


Uwielbiasz jazdę na rowerze w trudnych, zróżnicowanych warunkach? Przetarłeś już większość tras w Polsce i szukasz nowych wrażeń, połączonych z możliwością oglądania przepięknych widoków? Wybierz się do francuskiego Tignes, stacji narciarskiej, oferującej jednocześnie ponad sto pięćdziesiąt kilometrów tras rowerowych. Sprawdź, co warto o niej widzieć.

19-08-2021 EHschool

Zima w Gudauri. Atrakcje dla miłośników sportowych wrażeń


Gudauri jest nowoczesnym gruzińskim kurortem narciarskim, leżącym w pięknych górach Kaukazu w regionie Mccheta-Mtianetia. Miejscowość ta położona jest na wysokości 2200 metrów nad poziomem morza. Znajdziemy tam trasy narciarskie o łącznej długości 60 kilometrów. Ze względu na swoją wyjątkowość, z roku na rok przyciąga coraz większą ilość turystów spragnionych aktywnego wypoczynku.

15-07-2021 EHschool

Narty w Dolomitach. Gdzie warto się zatrzymać?


Wyjazd na narty to niewątpliwie świetny sposób na zimowy wypoczynek. Gdzie najlepiej udać się w poszukiwaniu przygód na stoku? Generalnie rzecz biorąc, opcje są dwie. Albo pozostaniemy w kraju i skorzystamy z uroków chociażby Tatr, albo wybierzemy się za granicę. W przypadku tego drugiego rozwiązania otwiera się naprawdę wiele opcji.

15-06-2021 EHschool