tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Wyjazdy firmowe - dlaczego właśnie z nami?

Czy zdajesz sobie sprawę z faktu, że tylko zgrany, idealnie rozumiejący się zespół może odnieść sukces na płaszczyźnie zawodowej? Jeśli tak, to czas odpowiedzieć sobie na pytanie, czy wspólnie z twoimi współpracownikami stanowicie taki zespół. "Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego". Znasz to, prawda? Zdziwisz się, jak łatwo zbudować atmosferę i stworzyć team, o jakim marzy każdy pracownik i pracodawca. Pomożemy ci w tym!

W naszej ofercie znajdują się:

  • imprezy firmowe,
  • gry i zabawy team building,
  • wyjazdy integracyjne dla firm,
  • wyjazdy na narty i snowboard w Polsce, do Włoch, Francji i Austrii.

Na wszystkie nasze wyjazdy firmowe zapewniamy transport, bazę hotelową oraz wyżywienie.

Organizujemy również wyjazdy narciarskie dla firm zarówno w Polsce jak i za granicą, połączone z integracją i licznymi atrakcjami, które czekają na pracowników w górskich kurortach. Zapewniamy szkolenia narciarskie dla dorosłych, zarówno zaawansowanych, jak i początkujących, dzięki czemu możesz być spokojny o samopoczucie i komfort członków swojego zespołu podczas wyjazdów na narty i snowboard.

Wszystko po to, aby Twoi współpracownicy poznali się jeszcze lepiej, nabrali do siebie większego zaufania i stworzyli zespół, który pozwoli Wam odnosić jeszcze większe sukcesy. Stawiamy na elastyczność, dzięki czemu jesteśmy w stanie przygotować ofertę uszytą na miarę konkretnych potrzeb i możliwości. Bazujemy na rozbudowanych systemach integracyjno-motywacyjnych i - jednocześnie - unikamy utartych schematów.

Organizując wyjazd integracyjny dla firmy, dokładamy wszelkich starań, aby był on czymś więcej, niż jedynie miłą formą wspólnego spędzenia czasu wolnego. Na każdym kroku dbamy o to, by uczestnicy wyjazdu podnosili swoje kompetencje, zacieśniali panujące między nimi relacje i umacniali więzi, świetnie się przy tym bawiąc. Chcesz wyprzedzić konkurencję i na stałe utrzymać pozycję rynkowego lidera? Postaw na efektywną motywację i w kreatywny sposób zintegruj swoich pracowników. To przecież ich determinacja, kwalifikacje i oddanie firmie są - obok sprawnego zarządzania - podstawą sukcesu.
EHschool pomoże Wam osiągnąć zamierzone cele. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi wyjazdami letnimi 2019.

Odwiedź nasz kanał EHTv. Zobacz na zdjęciach, jak świetnie potrafimy się bawić.

Zapraszamy do współpracy:

Zaufali nam

BZWbka Idea Geting Leasing Logo Unit 4 Logo